• دوربین مداربسته
  دوربین مداربسته

  قیمت منصفانه و کیفیتی عالی

  مشاوره کاملا حرفه ای توسط بهترین ها

  دوربین مداربسته با تضمین بهترین کیفیت

  دوربین مداربسته
 • طراحی سایت

  همه جا تحت کنترل شماست

  مشاوره رایگان قبل از سفارش

  انجام خدمات در تمامی مراکز و مشاغل

  مشاوره تخصصی برای انتخاب برندهای برتر

برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین
برند دوربین

دوربین مداربسته آنالوگ | دوربین آنالوگدوربین مداربسته ی آنالوگ ( Analog CCTV ) محبوبیت خاصی در بین مشتریان نصب دوربین مداربسته دارد و با وجود و عرضه ی دوربین های تحت شبکه و منسوخ شدن دوربین آنالوگ هنوز جایگاه ویژه ای در بازار ایران و فروش چشمگیری دارد و هنوز با وجود انواع مختلف دوربین مداربسته های تحت شبکه دوربین مداربسته آنالوگ در بازار ایران محبوبیت و فروش قابل توجهی دارد. شاید بهتر است بگوییم در مقابل دوربین مداربسته ی دیجیتال با این میزان از کارایی و کیفیت تنها دلیل مورد توجه قرار گرفتن دوربین های آنالوگ قیمت و هزینه ی پایین آنها نسبت به سری های دیجیتال و تحت شبکه می باشد که هنوز خرید و فروش آن در بازار ایران پابرجاست.

دوربین آنالوگ در واقع نسل گذشته ی سیستم های امنیتی مداربسته می باشد که رفته رفته در حال از رده خارج شدن هستند و در بسیاری از کشورهای پیشرفته کاملا کنار گذاشته شده اند،. دلیل منسوخ شدن این قبیل دوربین ها در مقایسه با دوربین مداربسته دیجیتال دارای عیوب بزرگی می باشد که از جمله ی آنها محدودیت کیفیت در دوربین هاست.

بسته به نوع کاربری هر شخص و میزان انتظارات افراد از دوربین های مداربسته نوع دوربین بسیار اهمیت دارد. اگر برای شما کیفیت بالا چندان اهمیت ندارد دوربین مداربسته آنالوگ می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. تنوع و گستردگی در انواع دوربین آنالوگ بسیار است و دست شما را برای انتخاب متناسب با محل تان باز می گذارد.

در صورتی که قیمت در دوربین برای شما بسیار مهم تر از کیفیت و کارایی آن است دوربین آنالوگ بهترین انتخاب برای شما می باشد.