نصب دوربین مداربسته متناسب با محیطدر مقاله قب درباره انتخاب دوربین مداربسته با توجه به فاکتور بودجه را بررسی کردیم تا بتوان متناسب با بودجه اختصاص داده شده بهترین انتخاب را داشت باشید. اما در این مقاله قصد داریم تا از فاکتورهایی که شما را در نصب دوربین مداربسته یاری می کند بررسی و شرح نماییم.
فاکتورهایی که در انتخاب نوع دوربین مهم است و برای نصب دوربین مداربسته در کرج و تهران توسط رایان مورد بررسی قرار می گیرد نوع کاربری و مکانی است که قصد نصب در آن محل را دارند.

 نوع کاربری و محل نصب:


اگر مقاله قبلی ما را مطالعه کرده باشید درباره دوربین های آنالوگ شرح داده ایم که چه ویژگی هایی دارند. حال اگر شما هدفتان از نصب دوربین مداربسته این است که تنها بر روی نحوه رفتار و عملکرد کارمندان خود نظارت داشته باشید دوربین های آنالوگ کار شما را راه می اندازند و کافی هستند.
ولی اگر قصد راه اندازی در محلی مثل فروشگاه های بزرگ و پر رفت و آمد دارید باید از دوربین هایی استفاده نمایید که کیفیت بالایی داشته باشد و جزئیات را به دقت دریافت و پخش نماید تا بتوانید در صورت بروز مشکل اقدام به پیگیری و رفع آن کنید. به همین منظور می بایست حداقل کیفیت دوربین انتخابی 1.3 مگاپیکسل باشد تا شما را به هدفتان نزدیک کند. دوربین های AHD می تواند گزینه ی خوبی در برای این موقعیت باشد.
چنانچه بودجه ای که برای نصب دوربین مداربسته اختصاص داده اید محدود است می توانید از دوربین فوق و یا دوربین های HDCVI که کیفیت تصویر مناسب در کنار قیمت مناسبی که دارد را انتخاب و نصب نمایید.

در انتخاب نوع هر دوربین فاکتورهای فوق بیشترین اهمیت را دارا می باشند. میزان بودجه، نوع کاربری و محل نصب.
اگر شما قصد دارید تا برای منطقه مسکونی و یا محل کار خود از دوربین مداربسته نظارتی جهت حفظ امنیت و نظارت بهتر استفاده نمایید با مشاوران گروه مهندسی رایان تماس حاصل نمایید و به طور رایگان مشاوره دریافت کنید.