دوربین مداربسته ضد نور


اگر به دنبال خرید و تهیه دوربین مداربسته برای محل کار و یا محل سکونت خود هستید پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را مطالعه نمایید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.
در این پست قصد داریم تا دوربین های مداربسته ضد نور را معرفی و بررسی نماییم.
نصب دوربین مداربسته در کرج بسیار رواج داشته و از آنجایی که برای تامین امنیت به کار می رود بهتر است بهترین نوع و مناسب ترین آن را انتخاب کرد تا نیاز به صرف هزینه ی دوباره نباشد برای این امر باید اطلاعات کافی در رابطه با آن بدست آورد و یا آن را به کارشناس متخصص در این زمنیه سپرد.
دوربین مداربسته ضد نور نوعی اصطلاح عامیه بین متخصصان این صنعت می باشد که در واقع دوربین هایی است که دارای مکانیزم های جبران سازی اختلاف نور هستند. حال این به چه معنی است؟ این مکانیزم در دوربین ها امنیتی کمک می کند تا در شرایط های متفاوت که ممکن است وضعیت نور نامناسب باشد آن را جبران نموده و به دستگاه دریافت تصاویر تحویل می دهد.

 


حال چگونه از بروز مشکل اختلاف نور در برخی شرایط جلوگیری نماییم؟


یکی از ساده ترین راه حل این مشکل در زمان نصب دوربین مداربسته این است که نصب دوربین مداربسته در کرج به نحوی باشد که نور شدید به صورت مستقیم به آن برخورد نداشته باشد اما اگر به هر دلیلی نتوانید جای دوربین را تغیر دهید یا ملزم به قرار دادن دوربین در چنین مکانی باشید توصیه می کنیم تا از دوربین هایی با قابلیت WDR استفاده نمایید تا این مشکل توسط دوربین رفع و کمتر شود.

گروه مهندسی رایان در زمینه ی فروش دوربین مداربسته در کرج فعالیت داشته و می توانید برای دریافت مشاوره رایگان به ما مراجعه نموده و یا تماس حاصل فرمایید.

با تعریفی دیگر در واقع دوربین مداربسته ضد نور توانایی بازسازی تصاویر را دارد. شرایطی که موجب می شود تا دوربین اقدام به بازسازی نور کند شما شرایطی از قبیل: تابش نور افتاب به طوری که دید را مختل نماید، برخورد مستقیم نور به لنز دوربین.
در صورتی که دوربین از نوع ضد نور نباشد و در چنین شرایطی قرار گیرد بخش اعظمی از تصویر دریافتی به رنگ سفید می شود و قابل استفاده نخواهد بود.