انتخاب درست نصب دوربین مداربسته


برای نصب دوربین مداربسته، محل نصب و شناسایی درست آن کار ساده ای نیست و باید با دقت محل نصب دوربین انتخاب گردد. پس اگر شما به فکر نصب دوربین مداربسته در محل کار یا منطقه مسکونی خود هستید بی تفاوت از محل نصب نگذرید و در این باره حتما با کارشناسان نصب دوربین مشورت کرده و مشاوره بگیرید و ترجیحا طبق مشاوره آنها عمل کنید.
محل نصب دوربین مداربسته باید به نکاتی از قبیل میزان نور، تابش مستقیم نور و فاصله اشیا و اجسام و یا تنها یک شی مورد نظر. فاصله مناسب، نور مناسب از مهمترین موارد انتخاب محل نصب می باشد.
ساکنین استان البرز به ویژه کرج و فردیس در موقع خرید
دوربین مداربسته کرج اگر اطلاعاتی ندارید توصیه می کنیم تا با کارشناسان فروش دوربین مداربسته کرج رایان تماس حاصل فرمایید و با کسب اطلاعات کافی اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز نصب دوربین کنید. در موقع خرید لنز در صورتی که دوربین شما دارای لنز فیکس نباشد، باید به فاصله اشیا نسبت به دوربین دقت کرده و لنزی متناسب با محیطی که قرار است دوربین مداربسته در آن نصب شود خریداری نمایید. به طور مثال اگر نصب دوربین قرار است در محیطی کوچک حدود 50 متر انجام گیرد لنز مناسب آن لنز 3.6 می باشد.
هرچه فاصله ی شی مورد نظر بیشتر باشد می بایست فاصله کانونی لنز نیز بیشتر باشد. با همه این توضیحات انتخاب لنز کار ساده ای نیست و نیازمند این است که تجربه کافی در این امر داشته باشید.
اگر نیز امکان دسترسی به افراد با تجربه و کارشناس دوربین های مداربسته را ندارید می توانید با انتخاب لنزهایی با قابلیت فوکوس متغیر کار خود را راه بیندازید. محدوده فوکوس این لنزها نیز کم است اما انتخاب آن بهتر از خرید ناشی از عدم تجربه می باشد.
با انتخاب درست و مناسب برای نصب
دوربین مداربسته شما می توانید تعداد دوربین های مورد نیاز را تا حد زیادی کاهش دهید که باعث می شود تا در هزینه ها به حد قابل توجهی کاهش صورت گیرد. بهتر است برای حفظ امنیت دوربین ها نیز آنها را همپوشانی کنید تا در دید یکدیگر باشند.
استان البرز و شهر کرج که در مرکز این استان قرار دارد روز به روز در حال پیشرفت است و یکی از قواعد و قانون پیشرفت جوامع حفظ و تامین امنیت است. اگر شما نیز در کرج جزء صاحبان مشاغل هستید و دغدغه حفظ امنیت دارید می توانید با نصب دوربین های مداربسته بخشی از این امنیت را تامین کرده و نظارت و کنترل بر روی محیط کار خود داشته باشید. با
نصب دوربین مداربسته کرج آسایش و امنیت را در محل کار خود بیاورید و علاوه بر آن می توانید نحوه عملکرد کارکنان خود را بهتر تحت نظر داشته باشید.