انواع دوربین مداربسته


انواع دوربین مداربسته
هر شهر توسعه یافته نیاز به رعایت برخی اصول جهت حفظ امنیت و حریم خود می باشد. از آنجا که کنترل محیط به صورت مداوم توسط انسان امکان پذیر نیست و محدودیت های انسانی موجب می گردد تا به خوبی این امر صورت نگیرد. با روی آوردن تکنولوژی کنترل از راه دور و مورد استقبال قرار گرفتن
دوربین مداربسته در محیط های کار و حتی مسکونی، کنترل و نظارت محیط به راحتی امکان پذیر گشته است.
انواع دوربین مداربسته که می توان برای مصارف مختلفی از آن بهره برد در این مقاله ذکر شده اند.

 

دوربین مداربسته LG

نام برند LG به گوش همه آشناست و از برندهای شناخته شده و خوشنام در زمینه ی تولیدات تجهیزات الکترونیکی از قبیل لوازم خانگی و تجهیزات هوشمند الکترونیکی می باشد.

 

دوربین مداربسته Sumsung

دوربین مداربسته ی تولید شده توسط کمپانی سامسونگ از نظر تنوع و کارکرد از برترین های تولیدات در این صنعت می باشد و تقریبا برای تمام نیازهای مشتری راهکاری ارائه می نماید. این برند نام آشنا که در تولیدات خود در جهان همواره حرف اول را می زند در این مبحث از تولید دوربین مداربسته نیز حرفی در میان دارد.
گروه مهندسی رایان در زمینه ی
نصب دوربین مداربسته در خدمت مشتریان خود در سراسر کشور و به ویژه استان تهران و البرز می باشد. و در نصب و فروش دوربین مداربسته سامسونگ با بهترین قیمت در کنار مشتریان عزیز می باشد تا امنیت و آرامش خاطر را برای آنها به ارمغان بیاورد.

 

دوربین مداربسته IP  تحت شبکه

این مدل از دوربین ها شاید اندکی از دوربین های آنالوگ گران تر باشند ولی امکاناتی که در مقایسه با دوربین های آنالوگ در اختیار شما می گذارند ارزش این هزینه و قیمت را دارد. استفاده از دوربین های مداربسته تحت شبکه روز به روز در حال توسعه و گسترش می باشد. دوربین های تحت شبکه نیز انواع متفاوت تولید شده توسط کمپانی های متفاوتی دارند که برخی از آنها: A-MTK , GeoVision , HikVision , AHD , VivoTek , Dahua که کمتر در ایران شناخته شده هستند می باشد. گروه مهندسی رایان همواره به شما توصیه می کند قبل از خرید دوربین مداربسته با کارشناسان خبره در این باره مشاوره و راهنمایی بگیرید و سپس اقدام به تهیه ی آن نمایید.

 

دوربین مداربسته آنالوگ

این قبیل از دوربین ها برای دریافت تصاویر و تبدیل آن به سیگنال های الکترونیکی از آن بهره خواهند برد. دوربین مداربسته آنالوگ نسل قدیمی تر از سیستم های مداربسته ی امروزی است که رفته رفته به سوی منسوخ شدن روانه خواهند شد. در مقابل دوربین های امروزی و دوربین های دیجیتال قابل مقایسه نبوده و عیب مهم آن پایین بودن کیفیت تصاویر ضبط شده توسط آنهاست. البته یکی از دلایلی که هنوز از بازار خارج نشده و مورد استفاده قرار می گیرد ارزان بودن هزینه ی آن نسبت به دوربین های امروزی است.
اگر قصد خرید این دوربین ها را دارید بهتر است به این مسئله دقت کنید که آیا برای شما صرفه اقتصادی دارد که پس از چند سال دوباره هزینه ای برای خرید و نصب دوربین مداربسته دیجیتال نمایید یا خیر.

 


دوربین های مداربسته تنوع بسیاری را شامل می شوند که تهیه و خرید آنها نیاز به تجربه و اطلاعات کافی دارد. کارشناسان رایان می توانند در این باره به شما مشاوره و راهنمایی داده و شما را برای خریدی بهتر رهنمایی کنند.